موافقت با تمدید رتبه علمی ــ پژوهشی (رتبه ب) نشریه اسلام و مطالعات اجتماعی با تمدید رتبه علمی ـ پژوهشی (رتبه ب) نشریه «اسلام و مطالعات اجتماعی» توسط شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی حوزه‌های علمیه موافقت شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی طبق مصوبه 581، جلسه 129 مورخ 23/03/1402 شورای اعطای مجوزها و امتیاز‌های علمی حوزه‌های علمیه سراسر کشور، با تمدید رتبه علمی ـ پژوهشی (رتبه ب) نشریه مذکور موافقت و این مصوبه توسط حضرت آیت‌الله اعرافی رئیس محترم این شورا ابلاغ شد. در این مصوبه آمده است:
باسمه تعالی
شورای اعطای مجوزها و امتیاز‌های علمی با توجه به نظر ارزیابان و مصوبه کمیسیون نشریات، با تمدید رتبه علمی ــ پژوهشی (رتبه ب) نشریه «اسلام و مطالعات اجتماعی» (مشخصات نشریه به شرح ذیل) موافقت نمود. 
نام نشریه    اسلام و مطالعات اجتماعی
صاحب امتیاز    دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مدیر مسئول    نجف لک‌زایی
سردبیر    حمید پارسانیا
دوره انتشار    فصلنامه
اعضای تحریریه    نصرالله آقاجانی، محمود رجبی، سیدعباس صالح شریعتی، حسن غفاری‌فر، شمس‌الله مریجی، حسین کچوئیان، نعمت‌الله کرم‌الهی و کریم خان‌محمدی.
شمارگان مشمول رتبه    از شماره 1 به بعد
مدت اعتبار رتبه: این رتبه تا تاریخ 23/03/1404 معتبر است و اعتبار آن پس از این تاریخ، منوط به ارزیابی مجدد و تایید آن توسط شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی است.
علیرضا اعرافی (رئیس شورای اعطای مجوزها و امتیازات علمی)
* لازم به ذکر است فصلنامه علمی ـ پژوهشی  «اسلام و مطالعات اجتماعی» به آدرس  http://jiss.iscs.ac.ir آماده دریافت مقالات علمی ـ پژوهشی اساتید حوزه و دانشگاه و همچنین دانشجویان رشته دکتری در حوزه‌ مباحث اجتماعی از منظر اسلام (قرآن، نهج البلاغه، احادیث و روایات) می‌باشد. 

 
منبع: روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی, فصلنامه علمی ـ پژوهشی « اسلام و مطالعات اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 155
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما