ریاست محترم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نظریه دولت اسلامی مورد نیاز تمدن سازی در مراکز علمی تولید شود نظریه دولت اسلامی مورد نیاز تمدن سازی در مراکز علمی تولید شود حوزه/ رهبر انقلاب تأکید بر جامعه اسلامی به وسیله دولت اسلامی قبل از اصل گفتمان علمی انقلاب دارند. امیدواریم نظریه دولت اسلامی و جامعه اسلامی و نظریه های مورد نیاز برای تمدن سازی در مراکز علمی ارائه و تولید شود و مراکز علمی می توانند این کار سترگ را انجام دهند به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین لکزایی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی گفتمان انقلاب اسلامی در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، گفت: الان نقطه های درخشانی در ساحت علمی در مراکز حوزوی داریم و زمانی اثرگذار می شود که به هم متصل شوند و جریان های علمی را میسر کنند و این هم از طریق هم افزایی میسر می شود.
معاون پژوهشی دفتر تبلیغات حوزه های علمیه افزود: این وحدت و هم افزایی و جریان سازی باید درسطح ملی، جهان اسلام و نظام بین الملل انجام بگیرد؛ در بخش اول باید تمرین را ادامه دهیم و این مراکز باید در حوزه های علمیه باعث افزایش سطح علمی دانشی گفتمان عملی انقلاب اسلامی شوند و درادامه این مسئله دانشگاه و نظام بین المللی نشر پیدا کند.
رئیس پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی اظهارداشت: این امر زمانی میسر خواهد بود که همه مراکز حوزوی و به خصوص مدیریت حوزه های علمیه در کنار هم نقش آفرینی کنند، اگر هم افزایی باشد به لحاظ حجم تولیدات علمی درعلوم انسانی با رویکرد اسلامی می توان حرف های نو و تازه برای جهان بین المللی ارائه کرد.
وی افزود: راه اندازی انجمن های عملی کار بسیار خوب در حوزه های عملیه بوده، چون باعث هم افزایی و وحدت مراکز حوزوی برای اثر گذاری می شود.
این پژوهشگر افزود: رهبر انقلاب تأکید بر جامعه اسلامی به وسیله دولت اسلامی قبل از اصل گفتمان علمی انقلاب دارند، امیدواریم نظریه دولت اسلامی و جامعه اسلامی و نظریه های مورد نیاز برای تمدن سازی در مراکز علمی ارائه و تولید شود و مراکز علمی می توانند این کار سترگ را انجام دهند.
منبع: خبرگزاری حوزه
نظریه دولت اسلامی مورد نیاز تمدن سازی در مراکز علمی تولید شود کلمات کليدي
حجت الاسلام نجف لکزایی, اخبار نمایشگاه تخصصی گفتمان اتقلاب اسلامی, نمایشگاه تخصصی گفتمان انقلاب اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 45
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما