بازدید آیت الله اعرافی مدیر محترم حوزه های علمیه و آیت الله کعبی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علیمه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری از غرفه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نمایشگاه کتاب مشکات

مدیر حوزه های علمیه قم و آیت الله کعبی با حضور در نمایشگاه کتاب مشکات از غرفه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بازدید بعمل آوردند.

 به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، آیت الله اعرافی مدیر محترم حوزه های علمیه و آیت الله کعبی  از اعضای جامعه مدرسین حوزه علیمه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل نمایشگاه کتاب و دستاوردهای علمی مراکز پژوهشی حوزوی از دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بازدید کردند.

                                     

 در این رویداد، کتابخوان همراه پژوهان و اداره نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با عرضه بیش از 250 اثر از آثار جدید سال های اخیرو آثار پرفروش خود در نمایشگاه کتاب مشکلات و دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه های علمیه شرکت کرده است. که تمامی آثار پژوهشگاه در این نمایشگاه با تخفیف ۲۰ درصد به فروش می رسد.

 لازم به ذکر است  بیش از ۸۰ واحد پژوهشی و انتشاراتی حوزوی از جمله پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را در ۶۸ غرفه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.

 نمایشگاه کتاب و دستاورد‌های علمی حوزه از تاریخ ۱۷ الی ۲۲ دی ماه 1402 از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ عصر در مجتمع امام خمینی (ره) گلزار شهدا قم دایر بوده و علاقه مندان می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

منبع:روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

تاریخ خبر: 1402/10/18 دوشنبه
تعداد بازدید کل: 163 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 164
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما