عبدالله هاشم السیانی عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن:

خواستار همکاری علمی و فرهنگی با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی هستیم

عبد الله هاشم السیانی عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن به همراه هیئتی روز سه‌شنبه 14 آذرماه ضمن دیدار از پژوهشگاه و آشنایی با فعالیت‌های آن در نشستی صمیمی با ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به نقل از  اداره بین‌الملل مرکز همکاری‌های  علمی و بین‌‌الملل، هاشم السیانی در ابتدای این نشست با اشاره به همکاری‌های متقابل ایران و این جنبش و حرکت یمن به سمت تحول علمی و فرهنگی خواستار گسترش همکاری‌های  فرهنگی و علمی با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی شد.

                                                       

 وی در ادامه تصریح کرد: تمام سعی و تلاش دشمن در جهت از بین بردن هویت یمنی بوده است که انصارالله توانست با  رجعت به قرآن و عمل به توصیه‌های ارزنده آن، بر همه این توطئهها غلبه کند.

دکتر لک‌زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ضمن ابراز خوشحالی از حضور اعضای شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن و آرزوی موفقیت برای جریان مقاومت به ویژه مقاومت فلسطین، به دو جریان اسلام امریکایی و اسلام ناب محمدی و حقیقی اشاره کرد.

وی اسلام حقیقی را دارای چهار ویژگی ولایت، امت، قرائت درست دینی و دولت  برشمرد و  فلسفه دولت را حفاظت از امت و اقامه دین دانست.

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بیان داشت: امام اسلام را در کلیت خودش زنده کرد؛ اسلامی که برای سبک زندگی الهی آمده است. ما خوشحال از این هستیم که ولایت الهی در حال گسترش است و اینکه در حال نزدیک شدن به وعده الهی هستیم.

وی همچنین از همکاری مشترک استقبال کرد و خواستار گسترش همکاری ها علمی و فرهنگی شد.

منبع:  اداره بین‌الملل مرکز همکاری‌های  علمی و بین‌‌الملل
كلمات كليدي : اداره بین الملل مرکز همکاری های علمی و بین المل

تاریخ خبر: 1402/9/15 چهارشنبه
تعداد بازدید کل: 66 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 67
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما