دبیرخانه کارگروه های فرهنگی، سیاسی و اخلاقی نظام سازی قرآنی اعام کرد؛ تمدید فراخوان تولید آثارپژوهشی نظام سازی قرآنی. طبق اعلام دبیرخانه کارگروه های فرهنگی، سیاسی و اخلاقی نظام سازی قرآنی ، اندیشمندان وو نویسندگان می توانند طرح های خود را تا پایان مردادماه مرتبط با محورهای فراخوان پیوستی به دبیرخانه کارگروه ارسال فرمائید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ،با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری( دام ظله) مبنی بر ضرورت تحول درعلوم انسانی و تدوین سند تحول آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی و به استناد ماده 14 از سند راهبردی توسعه و پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور، شورای عالی انقلاب فرهنگی، کمیته راهبری نظام سازی قرآنی در وزارت علوم را تشکیل داد و این کمیته جهت تسهیل و بهینه سازی فعالیت خود، سه کارگروه نظام سیاسی، اخلاقی و فرهنگی را به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی واگذار نموده است.
این کارگروه ها با هدف پرهیز از موازی کاری و همچنین بهره گیری از آثار  تولید شده در این خصوص و بهره جستن از توانایی و تخصص متخصصان، اقدام به شناسایی متخصصان و پیشینه  آثار و تولیدات مربوط با نظام سازی قرآنی نموده است.
از این رو کارگروه در آستانه ورود به اقدامات عملیاتی در حوزه نظام سازی قرآنی جهت تکمیل پیشنه نظام سازی و رصد فعالیت های پژوهشی مرتبط، فراخوان تولید آثار را در دستور کار خویش قرار داده است
. مستدعی است طرح های خود را تا پایان مردادماه مرتبط با محورهای فراخوان پیوستی به دبیرخانه کارگروه ارسال فرمائید.
دبیرخانه کارگروه های فرهنگی، سیاسی و اخلاقی نظام سازی قرآنی

منبع: پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن
کلمات کليدي
تمدید فراخوان تولید آثارپژوهشی نظام سازی قرآنی., پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن
 
امتیاز دهی
 
 

[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 270
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما