صبح امروز در شهرستان نیمروز انجام شد تشییع پدر آقایان دکتر نجف و شریف لک زایی مراسم تشییع پیکر مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین لک‌زایی، از علمای مشهور منطقه دارالولایه سیستان و والد سردار شهید حاج حبیب لک‌زایی، صبح امروز ۱۳ تیر از محل مصلای المهدی(عج) زابل به سمت گلزار شهدای رسول اکرم(ص) شهرستان نیمروز برگزار شد. به گزارش خبرگزاری ایسکا ، مراسم تشییع پیکر مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین لک‌زایی، از علمای مشهور منطقه دارالولایه سیستان و والد سردار شهید حاج حبیب لک‌زایی،  حجت الاسلام دکتر نجف لک زایی و دکتر شریف لک زایی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و دیگر مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی، صبح امروز ۱۳ تیر از محل مصلای المهدی(عج) زابل به سمت گلزار شهدای رسول اکرم(ص) شهرستان نیمروز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت این عالم ربانی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه، ۱۳، ۱۴ و ۱۵ تیر در محل گلزار شهدای حضرت رسول اکرم(ص) شهرستان نیمروز (ادیمی)، مجتمع سردار شهید حاج حبیب لک‌زایی برگزار می‌شود.
حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین شیخ محمد لک‌زایی اعتمادی، تحصیل کرده حوزه‌های علمیه زابل، مشهد و قم، و از مریدان و پیروان امام خمینی(ره) در مسیر انقلاب اسلامی و پس از پیروزی انقلاب و نیز پیرو مقام معظم رهبری در همه این سال‌ها بود و به انجام وظایف الهی خویش در کسوت یک عالم دینی و مردمی اشتغال داشت و عمر با برکت خویش را صرف گسترش ارزش‌های اسلامی، انقلابی و خدمات دینی و فرهنگی در منطقه محروم سیستان کرد.
وی یار و هم‌سنگر رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس و سنگ صبور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در همه سال‌های پس از جنگ تحمیلی بود.

مرحوم حجت‌الاسلام اعتمادی(لک‌زایی)، پس از عمری خدمات مستمر علمی، دینی و انقلابی، سرانجام شامگاه سه‌شنبه، ۱۱ تیرماه در سن هشتاد سالگی در شهر زابل چشم از جهان فرو بست.

 

 
منبع: اختصاصی/ایسکا
کلمات کليدي
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد لک زایی اعتمادی
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 276
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما