با توجه به ارزیابی کمیسیون نشریات علمی حوزه صورت پذیرفت: اعطای رتبه “علمی – ترویجی” به دوفصلنامه سیره پژوهی اهل بیت علیهم السلام پژوهشکده اسلام تمدنی؛ به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اسلام تمدنی، دو فصلنامۀ سیره پژوهی اهل بیت علیهم السلام  وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛ پژوهشکدۀ اسلام تمدنی به استناد مصوبه ۵۸۵ مورخ ۱۳۸۷/۰۶/۲۴ شورای عالی حوزه‌های علمیه و با توجه به ارزیابی کمیسیون نشریات علمی حوزه، شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی در جلسه ۱۰۰مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ حائز رتبۀ علمی ترویجی شده است.
دوفصلنامه سیره پژوهی اهل بیت(ع) با انگیزه شناسایی الگوی برتر زندگی متعالی در پرتو زندگی اهل بیت(ع) شکل گرفته است تا از طریق تبادل یافته ها و عرضه دستاوردهای روزآمد، گامی در مسیر پیشرفت و ژرف کاوی بردارد و امید دارد با مطالعات میان رشته ای، بتواند راه جدیدی را دنبال کند.
در پایان از همۀ متخصصان، محققان و دانش‌پژوهان عرصۀ  سیره پژوهی دعوت می‌شود با ارسال مقالات علمی خود، ما را در رسیدن به اهداف بلند مجله یاری رسانند.
هم‌چنین از پژوهشگران، اعضای هیأت تحریریه، داوران و همۀ دست اندرکاران فصلنامه که در تداوم، انتشار و ارتقای سطح علمی فصلنامه، نقشی اساسی داشته و دارند، تشکر ویژه به عمل می‌آید
 
کلمات کليدي
اخبار پژوهشکده اسلام تمدنی, دوفصلنامه سیره پژوهی اهل بیت علیهم السلام پژوهشکده اسلام تمدنی
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 24
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما