طی حکمی از سوی مدیر مسئول نشریه فقه انجام شد: انتصاب سردبیر جدید نشریه علمی ـ پژوهشی فقه حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج شیخ رضا اسلامی(زیدعزه) به‌عنوان سردبیر جدید نشریه فقه منصوب شدند.
 
به گزارش خبرگزاری ایسکا طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای عبدالرضا ایزدپناه مدیرمسئول نشریه فقه جناب حجت السلام والمسلمین رضا اسلامی به‌عنوان سردبیر نشریه فقه انتخاب شدند. متن حکم به شرح ذیل می‌باشد:
 اکنون که به یاری خداوند متعال، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در راستای بیانیه مأموریت و اهداف دفتر تبلیغات اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری، حرکت متین، استوار و اثربخش را در ارتقای توسعه علوم دینی و حوزوی شروع کرده است و در جهت پویایی فقه و بالندگی دیگر علوم اسلامی و حل مسائل نوپیدا، گام‌های پربار و نقش‌گذاری برداشته، قطع به یقین این مهم محقق نمی‌شد مگر با همت فضلای اهل قلم و توانا. در این مسیر که جناب‌عالی به‌حمدالله از مراتب علمی و سوابق درخشان در حوزه مطالعات و پژوهش‌های فقهی و کارهای مطبوعاتی توانا هستید، بدین‌وسیله به مدت دو سال به «سردبیری فصلنامه علمی ـ پژوهشی فقه» منصوب می‌شوید. امید است با تلاش متعهدانه و سنجیده حضرت‌عالی در سمت سردبیری «فصلنامه فقه» گام‌های نو، راه‌گشا و مؤثری در ساحت فقه‌پژوهی و مسائل نوپیدای فقهی برداشته شود.
شایسته است از تلاش‌های متعهدانه و برنامه‌ریزی‌های هوشمندانه جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر صرامی در به‌روزرسانی زمان انتشار نشریه فقه و ارتقای سطح علمی و فنی آن سپاس‌گزاری نموده و موفقیت ایشان را در کار انتشار دوفصلنامه «فقه مقارن عربی» و ارتقای پژوهشکده فقه و حقوق، از خداوند رحمان مسئلت نمایم.
افتخار است که مانند گذشته از تجربیات، افکار و انظار آن جناب در هیئت تحریریه فصلنامه هم‌چنان بهره‌مند خواهیم بود
.
 
منبع: اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
مجله فقه, اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی, حجت السلام والمسلمین رضا اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 255
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما