بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی در پی عملیات «طوفان الاقصی»

در بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی در حمایت از عملیات ظفرمندانه «طوفان الاقصی» آمده است: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن حمایت از جهاد مقدس فرزندان مقاومت در فلسطین، حمله به زنان و کودکان و تداوم ظلم اشغال‌گران صهیونیست را محکوم می‌کند و از همه مؤمنان و حق‌طلبان و ملت‌های مسلمان می‌خواهد در حمایت از حقوق ملت مظلوم فلسطین از هیچ کوششی دریغ نورزند.

به گزارشر روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی، در خصوص عملیات ظفرمندانه «طوفان الاقصی» بیانیه‌ای صادر کرد که متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
 أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ
سلام بر فلسطین مظلوم و مقتدر، سلام بر فرزندان شجاع و غیور امت اسلامی، سلام و درود خدا بر شهدای مقاومت.
عملیات ظفرمندانه «طوفان الاقصی»، کا‌خ‌های عنکبوتی متجاوزان صهیونیست را به لرزه درآورد. جهاد مقدسی از ملتی که سالها مورد هجوم و تجاوز و ظلم قرار گرفته است.
سرنوشت محتوم صهیونیسم جهانی که برپایه ظلم و فساد بنا شده است نابودی و زوال است و این وعده قاطعانه خداوند متعال است، حامیان مستکبر و مرتجع رژیم تروریست صهیونیستی بدانند که حملات جنایت‌کارانه و کور به اماکن مسکونی و زنان و کودکان و مردم مظلوم غزه که گویای ضعف و ترس این رژیم در مقابل جبهه مقاومت است هرگز خللی در عزم راسخ مجاهدان فی سبیل الله در تحقق وعده الهی ایجاد نخواهد کرد.
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن حمایت از جهاد مقدس فرزندان مقاومت در فلسطین، حمله به زنان و کودکان و تداوم ظلم اشغال‌گران صهیونیست را محکوم می‌کند و از همه مؤمنان و حق‌طلبان و ملت‌های مسلمان می‌خواهد در حمایت از حقوق ملت مظلوم فلسطین از هیچ کوششی دریغ نورزند.
إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.
منبع:روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
كلمات كليدي : فلسطین , عملیات ظفرمندانه «طوفان الاقصی» , اخبار روابط عمومی , دفتر تبلیغات اسلامی , بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی

تاریخ خبر: 1402/7/18 سه‌شنبه
تعداد بازدید کل: 3140 تعداد بازدید امروز: 2
 
امتیاز دهی
 
 

[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 3141
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما