کتابی جدید از پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت:

معرفی پروتکل‌های غنی‌سازی روابط زوجین و پیشگیری از طلاق

کتاب معرفی پروتکل‌های غنی‌سازی روابط زوجین و پیشگیری از طلاق، به تازگی چاپ و روانۀ بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب جدیدی از گروه تربیت پژوهشکده اخلاق و معنویت با عنوان «معرفی پروتکل‌های غنی‌سازی روابط زوجین و پیشگیری از طلاق»، تالیف علیرضا فاضلی مهرآبادی، مالک بسطامی و حسین کارسازی، از چاپ خارج شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

                                                                                                                                             

با توجه به این‌که ميزان طلاق و تعارض‌هاي زناشويي در طول دهه‌هاي اخير به طور مرتب در حال افزايش است و يکي از اولويت‌هاي کشور، پيشگيري از طلاق و افزايش رضايت زناشويي زوجين می‌باشد، این اثر منبع راهنمای عملی برای روان‌شناسان، خانوادۀ درمان‌گران، مشاوران و سایر متخصصان حوزۀ زوجین و خانواده در زمینۀ انتخاب و عرضۀ مداخلات مبتنی بر شواهد در زمینۀ غنی‌سازی روابط زوجین و پیشگیری از طلاق است.

نویسنده با استفاده از حدود 175 منبع و مأخد داخلی و خارجی، مباحث این کتاب را در سه بخش تنظيم کرده است؛ در بخش نخست به مباحث نظری و بيان ضرورت آموزش غني‌سازي زناشويي پرداخته و در بخش دوم، نُه پروتکل غنی‌سازی روابط زوجین و پیشگیری از طلاق در سطح جهان را معرفی نموده است. در بخش سوم نیز شش برنامۀ مداخلاتی در زمینۀ توانمندسازی زوجین و پیشگیری از طلاق با رویکرد اسلامی-ایرانی ارائه کرده است.

کتاب معرفی پروتکل‌های غنی‌سازی روابط زوجین و پیشگیری از طلاق، در قطع رقعی و 437 صفحه توسط انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی چاپ و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.
منبع:روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
كلمات كليدي : معرفی کتاب

تاریخ خبر: 1403/3/16 چهارشنبه
تعداد بازدید کل: 127 تعداد بازدید امروز: 3
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 128
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما