طی حکمی منصوب شد؛

«معاون منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی»

طی حکمی از سوی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی،جناب آقای دکتر کریم ابراهیمی به عنوان «معاون منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی طی حکمی از سوی رئیس پژوهشگاه  علوم و فرهنگ اسلامی حجت الاسلام و المسلمین دکتر نجف لک زایی،«معاون منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» منصوب شد  در این حکم که خطاب به جناب آقای دکتر کریم ابراهیمی است آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر کریم ابراهیمی(دام عزه)
نظر به مراتب علمی، تعهد، توان‌مندی و سوابق ارزش‌مند مدیریتی به موجب این حکم به عنوان «معاون منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» منصوب می‌شوید.
تأمین نیروی انسانی کارآمد و به‌کارگیری آنان در جایگاه مناسب، اهتمام به حفظ کرامت انسانی، پشتیبانی از تمامی عرصه‌های فعالیت پژوهشگاه و تلاش در جهت حفظ و ارتقای انضباط و صرفه‌جویی در راستای تحقق اهداف و مأموریت‌های پژوهشگاه مطابق مقررات، از اهم فعالیت‌های این معاونت می‌باشد. انتظار می‌رود با همکاری مدیران و همراهی کارکنان و با بهره‌گیری از تجربه و تدبیر خود و تقویت تعامل سازنده با مدیران مجموعه، زمینه انجام روان، منظم و ارتقای بیشتر امور مربوط را فراهم سازید.
فرصت را مغتنم شمرده، از تلاش‌های خالصانه و ارزش‌مند برادر گرامی جناب آقای علی‌رضا عالمی در دوران تصدی سرپرستی معاونت منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان از خداوند متعال توفیق روزافزون مسألت می‌نمایم.
منبع:روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

12:501401/7/28
تعداد بازدید: 314
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 315
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما