جلسه کمیته نظارت و ارزیابی هفته پژوهش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات برگزار شد

در راستای بررسی برنامه‎ها و نحوه نظارت و ارزیابی برنامه‎‏های هفته پژوهش و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، جلسه‎ای با حضور اعضا و کارشناسان مدعو در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

            

دکتر اکبری معلم رئیس کمیته نظارت و ارزیابی هفته پژوهش و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر، ضمن خیر مقدم به همکاران و رئیس اداره ارزیابی و سنجش عملکرد مرکز برنامه‏‎ریزی و نظارت راهبردی آقای ابراهیمی و کارشناسان آن اداره آقایان برزگر و رحیمی، توضیحاتی درباره هدفِ برگزاری جلسه و کمیته‏‏‏‏‎های هفته پژوهش و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر ارایه نمود. سپس دکتر اسفندیار مسئول برگزاری چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر، به تبیین هدف از برگزاری نمایشگاه پرداخته و از همکاران اداره ارزیابی درخواست نمودند در تهیه فرم‏‎های مربوط به نظارت و ارزیابی از برنامه‏‏‎ها و فعالیت‏‎های نمایشگاه‏ با پژوهشگاه همکاری کنند.

در این جلسه، رئیس اداره ارزیابی و سنجش عملکرد مرکز برنامه‎ریزی و نظارت راهبردی دفتر، ضمن تشکر از اهتمام پژوهشگاه نسبت به تشکیل جلسه اظهار داشت: هدف از ارزیابی فعالیت‏‎های نمایشگاه، دیده‏‎شدن واحدهای فعال است. وی در ادامه افزود: برابر ارزیابی انجام‏‎شده، پژوهشگاه در دو نمایشگاه قبلی فعالیت‏‏‎های خوبی داشته‏‎ و ما آمادگی داریم در ارزیابی برنامه‏‎ها و فعالیت‏‎های نمایشگاه در سه محور عملیاتی، راهبردی و مدیریتی همکاری نماییم. در ادامه جلسه هر یک از اعضای حاضر، نظرات خود را در خصوص ضرورت ه‎م‎افزایی، پرهیز از موازی‏‎کاری، هماهنگی در فعالیت‏‎ها، اجرای به موقع برنامه‏‎ها، تعیین شاخص‏‎های مناسب برای نظارت و ارزیابی و نظرسنجی بیان نمودند.

منبع:تولید محتوای مرکز برنامه ریزی و بودجه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

08:431397/9/13
تعداد بازدید: 155
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 156
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما