به همّت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛ شماره 4 فصلنامه علمی ـ پژوهشی «معنویت پژوهی اسلامی منتشر شد چهارمین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی معنویت پژوهی به همّت پژوهشکده اخلاق و معنویت و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی چهارمین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی «معنویت پژوهی اسلامی» مربوط به پاییز و زمستان 1402 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرس http:jpt.isca.ac.ir نمایه گردید.

«الگوی مفهومی مؤلفه‌های هوش معنوی و روش‌های تقویت آن در صحیفه سجادیه اثر زهرا آبیار؛ « مقایسه «عشق معنوی» در معنویت پست‌مدرن و عرفان اسلامی» نوشته بهزاد حمیدیه؛ «چیستی «ذهن‌آگاهی» در انیمیشن «روح» و نسبت‌سنجی آن با «حضور قلب» در عرفان اسلامی» به قلم احمد شاکرنژاد از جمله مقالات این شماره است.

همچنین «تبیین رابطه عشق و فناء از دیدگاه ملاصدرا و عین‌القضات همدانی» نوشته نرگس‌السادات روح‌الامین و سید احمد غفاری قره باغ؛ «بررسی انتقادی «زیست- جهان معنوی» در اندیشه کارن آرمسترانگ و تنزین گیاتسو» به قلم محمد حسین کیانی؛ «مقایسه و نسبت‌سنجی تجربه معنوی در دیدگاه داوسن چرچ و معنویت اسلامی» اثر علیرضا قائمی‌نیا و مرتضی فیضی‌زاده از دیگر مطالبی است که در این شماره منتشر شده است.

دوفصلنامه علمی ـ تخصصی معنویت پژوهی اسلامی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)؛ بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran.com)؛ پایگاه استنادی سیویلیکا (Civilica.com)؛ پایگاه مجلات تخصصی نور (Noormags.ir)؛ مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (Sid.ir)؛ پرتال جامع علوم انسانی (ensani.ir) و پایگاه Google Scholar نمایه و در سامانه نشریه: jpt.isca.ac.ir، کتابخوان همراه پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) بارگذاری می‌شود.

منبع: روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
اخبار اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 438
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما