شماره ششم فصلنامه علمی ـ تخصصی «مطالعات علوم قرآن»
شماره ششم فصلنامه علمی ـ تخصصی «مطالعات علوم قرآن» به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ششمین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن مربوط به زمستان 1399 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرسhttp://jqss.isca.ac.ir  نمایه گردید. 
«بررسی و تحلیل جامعیت قرآن در تفسیر مفاتیح الغیب و المیزان» نوشته میلاد اسدی و جمال فروزند وحی؛ «بررسی شیوه‌شناسی تربیتی قرآن در عرصه پیرایش اخلاق فردی» اثر رضا نجفی؛ «آخرت‌باوری و مقاومت اسلامی» به قلم رقیه عالم و محمد رضاپور؛ «واکاوی راهکارهای انگیزشی سلامت روان در آموزه‌های اسلامی» نوشته مجتبی انصاری‌مقدم از جمله مقالات این شماره است.
همچنین «ماهیّت تدبر موضوعی در قرآن» به قلم علی رضا لک زایی؛ ابوالقاسم عاصی مذنب و محمدرضا شایق؛ «دولت اسلامی و ضرورت مقاومت با تاکید بر آموزه‌های قرآنی» نوشته مرتضی یوسفی‌راد؛ «اثبات «مجاز در قرآن» و مشخص کردن شرایط آن از دیدگاه علامه طباطبایی» اثر نسرین انصاریان از دیگر مطالبی است که در این شماره منتشر شده است.
فصلنامه مطالعات علوم قرآن در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه مجلات تخصصی نور (Noormags)؛ پایگاه استنادی سیولیکا (Civilica)، پایگاه استنادی جهاد دانشگاهی SID؛ پرتال جامع علوم انسانی کتابخوان همراه پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (
http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.


 
منبع: اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
فايلها
مطالعات علوم قرآن 6.pdf 11.12 MB
کلمات کليدي
اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی, فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 101
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما