شماره سوم فصلنامه علمی ـ تخصصی «مطالعات علوم قرآن»
به همت اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی شماره سوم فصلنامه علمی ـ تخصصی «مطالعات علوم قرآن» منتشر شد  سومین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن به همت اداره نشریات و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی سومین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن مربوط به بهار 1399 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرسhttp:jqss.isca.ac.ir  نمایه گردید. 
«نقد و بررسی نظریه گلدتسیهر دربارۀ اختلاف قرائات در قرآن» نوشته محمدصادق یوسفی‌مقدم و ریحانه حقانی؛ «مرجعیت علمی قرآن با تأکید بر اندیشه‌های قرآن‌شناختی رشید رضا» به قلم سیدعلی‌اکبر حسینی رامندی؛ «قرآن خاستگاه عزت و مقاومت» اثر سعید بهمنی؛ «جامعیت قرآن در معناداری زندگی با نگاهی به آرای علامه طباطبایی(ره)» نوشته کبری جهانی و ریحانه حقانی از جمله مقالات این شماره است.
همچنین «نقش توحیدباوری در مقاومت اسلامی از دیدگاه قرآن کریم» نوشته علی خراسانی؛ «مبانی قرآنی و روایی مقاومت در کلام مقام معظم رهبری(مدظله العالی)» به قلم غلامحسین اعرابی؛ « بررسی مستندات حدیثی دکتر سها برای اثبات نسخ نافی وحیانیت قرآن» اثر فرج‌الله میرعرب و حسین رضایی از دیگر مطالبی است که در این شماره منتشر شده است.
فصلنامه مطالعات علوم قرآن در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه مجلات تخصصی نور (Noormags)؛ پایگاه استنادی سیولیکا (Civilica)، پرتال جامع علوم انسانی و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.


 
منبع: اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
کلمات کليدي
اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی, فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 308
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما