پیام تسلیت رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با صدور پیامی در گذشت خانم پروین خلیلی همسر فداکار مجاهد فرهیخته امام موسی صدر را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی،حجت الاسلام و المسلمین دکتر نجف لک زایی  معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی و رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی  با صدور پیامی درگذشت، خانم پروین خلیلی همسر فداکار مجاهد فرهیخته امام موسی صدر را تسلیت گفت که متن آن به این شرح است:

حضور ارجمند سرکار خانم حورا صدر(دام عزها)
رییس محترم مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر
سلام علیکم؛
درگذشت والده مکرم، سرکار خانم پروین خلیلی همسر بزرگوار امام موسی صدر، بنیانگذار مجلس اعلای شیعیان لبنان و جنبش امل  را به جناب‌عالی و بیت مکرم و بستگان و علاقه‌مندان تسلیت عرض می‌کنم. 
آن بانوی صبور و مکرم یار و همراه امام موسی صدر در همه سال‌های دشوار و‌ پرفراز و نشیب مجاهدت و‌ مبارزه فی سبیل‌الله در خدمت به امت اسلامی و مردم شریف لبنان بود و سال‌ها با چشم‌انتظاری برای رهایی و بازگشت آن رهبر آزاده،  نقشی مؤثر و مهم در تداوم راه و آرمان‌های بلند امام موسی صدر داشت.
از خداوند متعال مسألت دارم که روح آن مرحومه را مورد رحمت واسعه خویش و همنشین با حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) قرار دهد و به خانواده صبور و بزرگوار، صبر، بردباری و آرامش عطا فرماید.


 
منبع:اخبار روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
كلمات كليدي : حجت الاسلام دکتر نجف لک زایی , امام موسی صدر , پیام تسلیت- لک زایی

تاریخ خبر: 1400/7/10 شنبه
تعداد بازدید کل: 90 تعداد بازدید امروز: 4
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 91
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما