به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن

کتاب چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن منتشر شد

رئیس اداره پژوهش پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از انتشار کتاب چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن خبر داد.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ایسکا به نقل از پرتال جامع علوم و معارف قرآن عباسعلی عابدی گفت: کتاب چکیده مقالات همایش مقاومت اسلامی از نگاه قرآن به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به چاپ رسیده است.
وی ادامه داد: این کتاب دربرگیرنده چکیده مقالات ارسال شده به نخستین همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن است که به کوشش حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق یوسفی مقدم و حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی محمدی  در قالب 9 فصل در 324 صفحه ارائه شده است.
عابدی با بیان اینکه 160 چکیده مقاله در این کتاب منتشر شده است، افزود: از نقاط قوت این چکیده مقالات می‌توان به تنوع عناوین در موضوعات و ابعاد مختلف مقاومت اسلامی اشاره کرد.
وی با بیان اینکه کتاب «چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن » در تیراژ 300 نسخه منتشر شده است، عنوان کرد: کتاب چکیده مقالات در حاشیه همایشی منتشر می‌شود که هدفش نظریه پردازی و گفتمان سازی برای مقاومت است، لذا این کتاب و انتشار کتاب مجموعه مقالات همایش مقاومت اسلامی از نگاه قرآن در آینده نزدیک، زمینه مناسبی را برای تحقیقات و پژوهش‌های علمی  فراهم می‌سازد.
رئیس اداره پژوهش پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در پایان یادآور شد: همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن در روزهای 29 شهریور الی 3 مهر ماه 1399 به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و مرکزهمکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به صورت مجازی برگزار شد..

 
منبع:پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
عكس هاي مرتبط :
كلمات كليدي : اخبار پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن

تاریخ خبر: 1399/8/27 سه‌شنبه
تعداد بازدید کل: 43 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 44
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما