به همت اداره کل پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار گردید؛

 نشست علمی فرهنگ مقاومت و مکتب شهید سلیمانی

 نشست علمی فرهنگ مقاومت و مکتب شهید سلیمانی با ارائه ابراهیم شهریاری و با دبیر علمی علی ابوترابی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، نشست علمی فرهنگ مقاومت و مکتب شهید سلیمانی با ارائه ابراهیم شهریاری از فرماندهان گردان لشکر پیروز41 ثارالله کرمان و همرزمان شهید قاسم سلیمانی و از اعضای بیت الزهرا علیها السلام کرمان با دبیری علمی علی ابوترابی از همرزمان و رزمندگان لشکر پیروز41 ثارالله کرمان در دفاع مقدس برگزار گردید.
 در این نشست ابتدا علی ابوترابی گفت: تاریخ 35 ساله پس از پایان جنگ تا شهادت مرد میدان حاج قاسم دل ها پر از جلوه های زیبایی حضور و مدیریت در دل بحران های سخت است و این تاثیر گذار بود و ماندگار شد.

وی افزود: از ویژگی های شهید سلیمانی مردم داری و مردم یاری ایشان بود و  به ما آموخت که باید خصلت پیامبرانه که مردمداری است، داشت و این را باید الگوی خود قرار داد. مسئولین ما باید مردمداری را از حاج قاسم یاد بگیرند و خدمتگذار مردم باشند.
در ادامه ابراهیم شهریاری همرزم و همراه شهید سلیمانی، ایشان را الگوی همه پاسداران اسلام خواند و گفت: شهید سلیمانی تعریف عملی مدیریت را در زلزله بم، سیل خوزستان، هشت سال دفاع مقدس و در بحران های سخت به نمایش گذاشت. 

وی افزود: فرمانده ما، حاج قاسم، یک سپاهی باهوش و با ذکاوت و مقتدر در برابر دشمن بود و در کنار و همراه مردم در خدمت به آن ها و میدان دار بود.
منبع:پژوهشکده اسلام تمدنی
كلمات كليدي : پژوهشکده اسلام تمدنی- نشست علمی , شهید سلیمانی

تاریخ خبر: 1401/11/4 سه‌شنبه
تعداد بازدید کل: 45 تعداد بازدید امروز: 2
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 46
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما