پژوهشکده اخلاق و معنویت برگزار می کند؛ 

سمینار پروژۀ ساختارهای زیست معنوی در ادیان

به همت گروه معنویتِ پژوهشکده اخلاق و معنویت، سمینار علمی پروژۀ «ساختارهای زیست معنوی در ادیان» روز یکشنبه 26 دی ماه برگزار می شود. 
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی روز یکشنبه 26 دی ماه 1400، گروه معنویتِ پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت، سمینار پروژۀ «ساختارهای زیست معنوی در ادیان؛ ذِن، یوگا و معنویت اسلامی» را با حضور مجری و ناظر این پروژه و اعضای شورای علمی این گروه برگزار خواهد کرد.
در این سمینار که از ساعت 12:30  تا 14 به مدت یک‌ساعت‌ونیم ادامه خواهد داشت، جناب آقای دکتر بهزاد حمیدیه به عنوان مجری این پروژه، تحقیقات انجام شده در موضوع ساختارهای زیست معنوی در ادیان مانند ذِن، یوگا و معنویت اسلامی و مسیر طی شده برای سامان‌یافتن این پروژه را تبیین می‌نماید و در ادامه، دکتر مهراب صادق‌نیا، ناظر پروژه، نظرات نهایی خود را درخصوص تایید یا اصلاحات احتمالی این اثر پژوهشی عنوان خواهد نمود.
پروژۀ «ساختارهای زیست معنوی در ادیان؛ ذِن، یوگا و معنویت اسلامی» از پروژه‌های رو به اتمام‌ پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت است که در سال 1400 چاپ و منتشر خواهد شد.
این سمینار به‌صورت مجازی برگزار می‌گردد و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از لینک dte.bz/ethicsconf در این سمینار علمی شرکت و از مباحث آن بهره‌مند گردند.


 
منبع:
كلمات كليدي : اخبار پژوهشکده اخلاق و معنویت

تاریخ خبر: 1400/10/23 پنجشنبه
تعداد بازدید کل: 19 تعداد بازدید امروز: 4
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 20
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما