طی حکمی صورت گرفت؛

صدور حکم مدیریت گروه تاریخ تشیع برای آقای حسین قاضی خانی

جناب آقای دکتر حسین قاضی خانی به عنوان مدیر گروه « تاریخ تشیع» منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی حجت الاسلام و المسلمین  دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه  علوم و فرهنگ اسلامی طی حکمی دکتر حسین قاضی را به عنوان مدیر گروه تاریخ تشیع منصوب کرد در متن حکم که خطاب به ایشان است آمده است:
جناب آقای دکتر حسین قاضی خانی (زید عزه)
به استناد بند«ب» ماده 8 قانون جامع مدیریت دانشگاه¬ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری و بنا به پیشنهاد رئیس محترم پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت (ع)،  به موجب این حکم، به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه « تاریخ تشیع» منصوب می¬شوید. توجه به مسأله محوری قطب های فکری - فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی، جامع نگری و توجه به بسته فعالیت های پژوهشی، کسب مرجعیت‎ علمی در حوزه پژوهشی مربوط ( از طریق اجرای کلان پروژه ها، برگزاری کرسی های تخصصی اعم از نظریه پردازی، نقد و نوآوری، تقویت تعامل علمی با موسسات علمی داخلی و خارجی و افزایش فعالیت های بین المللی) و پیگیری طرح ها و تکمیل پروژه ها و برنامه های ناتمام مورد تأکید است.
امید است با همکاری اندیشمندان و پژوهشگران کارآمد حوزه و دانشگاه، در دست‌یابی به اهداف پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت (ع)، تلاش لازم را مبذول نمایید. توفیق جنابعالی را ازخداوند متعال خواستارم. 
منبع:
كلمات كليدي : اخبار پژوهشکده تاریخ و سیره , دکتر حسین قاضی خانی

تاریخ خبر: 1400/6/20 شنبه
تعداد بازدید کل: 32 تعداد بازدید امروز: 6
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 33
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما