به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛

شماره اول دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «فقه و سیاست» منتشر شد

اولین شماره دوفصلنامه علمی ـ تخصصی فقه و سیاست به همت پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایسکا ( پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی) اولین شماره دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «فقه و سیاست» مربوط به بهار و تابستان 1399 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرس http:ijp.isca.ac.ir نمایه گردید. 

«نقد و بررسی ریاست‌جمهوری زنان» نوشته سیدسجاد ایزدهی؛
«جایگاه ترور و خشونت در فقه» اثر منصور میراحمدی؛
ساختار حکومت اسلامی - ولایی و شبکه درونی آن (با تأکید بر دیدگاه امام خمینی (ره) و امام خامنه‎ای مدظله‌العالی)» به قلم غلامحسن مقیمی ازجمله مقالات این شماره است.
همچنین «تعامل کلام و فقه سیاسی در ولایت فقیه» نوشته قاسم ترخان؛
«حاکم مشروع در فقه شیعه از منظر آیت‌اللّه شیخ محمد یعقوبی» به قلم عبدالوهاب فراتی؛
«ظرفیت‌های مبانی ‌امام خمینی(ره) درباره بنای عقلا برای فقه سیاسی» اثر هادی جلالی اصل از دیگر مطالبی است که در این شماره منتشر شده است.
دوفصلنامه فقه و سیاست در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه استنادی سیویلیکا (Civilica)؛ مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)؛ پرتال جامع علوم انسانی؛ سامانه نشریه: ijp.isca.ac.ir، کتابخوان همراه پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.


 
منبع:
كلمات كليدي : اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی , دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «فقه و سیاست» , اخبار پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی

تاریخ خبر: 1399/8/29 پنجشنبه
تعداد بازدید کل: 74 تعداد بازدید امروز: 2
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 75
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما