طی حکمی صورت گرفت؛

عضویت اکبری معلم در کارگروه تدوین شاخص های ارزیابی توانایی علمی

به پیشنهاد هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی کشور،جنابعالی به عنوان عضو کارگروه تدوین شاخص های ارزیابی توانایی علمی در رشته های علوم انسانی و بررسی مجدد فرم های صلاحیت عمومی منصوب می شوید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، دکتر علی اکبری معلم عضو محترم هیأت علمی و دبیر محترم هیأت اجرایی جذب پزوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به پیشنهاد هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی کشور، جنابعالی به عنوان عضو کارگروه تدوین شاخص های ارزیابی توانایی علمی در رشته های علوم انسانی و بررسی مجدد فرم های صلاحیت عمومی منصوب شد، متن کامل حکم انتصاب ایشان به شرح ذیل می باشد.

                                    

جناب آقای دکتر علی اکبری معلم
عضو محترم هیأت علمی و دبیر محترم هیأت اجرایی جذب پزوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

ب
ا اعتماد به فضل الهی و با عنایت به سابقه و تعهد انقلابی، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی همچنین با توجه تصمیم اتخاذ شده در همایش منطقه ای دانشگاه های استان قم در تاریخ ۱۲/۰۸/۱۴۰۰ و به پیشنهاد هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی کشور، جنابعالی به عنوان عضو کارگروه تدوین شاخص های ارزیابی توانایی علمی در رشته های علوم انسانی و بررسی مجدد فرم های صلاحیت عمومی منصوب می شوید. امید است با استعانت از ذات اقدس الهی و در سایه همکاری و تعامل با کارگروه مزبور در انجام این مسئولیت مهم برای جذب اعضای هیأت علمی متعهد، متخصص و مؤمن به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.
 
جواد محمدی دبیر هیات عالی جذب اعضای هیات علمی
منبع:پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
كلمات كليدي : دکتر علی اکبری معلم , انتصاب

تاریخ خبر: 1401/3/26 پنجشنبه
تعداد بازدید کل: 30 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
[Part_Lang]
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 31
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما