به منظور حمایت از انتشار مقالات علمی و همکاری با نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با انتشارات بوم سازه (CIVILICA) انجام شد.

امضای تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با انتشارات بوم سازه (CIVILICA)  پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انتشارات بوم سازه (سیویلیکا) به منظور حمایت از انتشار مقالات علمی و همکاری با نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در این تفاهم‌نامه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدهادی یعقوب‌نژاد و مهندس مهدی وجودی به‌عنوان نمایندگان هر دو مجموعه به امضا رسید، حمایت از انتشار مقالات علمی و همکاری با نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مورد تأکید قرار گرفت. 
علی جامه‌داران رئیس اداره نشریات پژوهشگاه انعقاد این تفاهم‌نامه را گامی مهم برای بهتر دیده‌شدن نشریات علمی پژوهشگاه و معاونت پژوهشی دفتر در پایگاه‌های معتبر علمی داخلی و خارجی کشور دانستند. ایشان در ادامه اظهار داشتند که در پی انعقاد این تفاهم‌نامه کلیه شماره‌های نشریات پژوهشگاه و معاونت پژوهشی دفتر بر روی این سایت به‌روزرسانی و نمایه شد. وی برخی از خدمات سایت سیولیکا در این تفاهم‌نامه را به شرح ذیل بیان داشتند:
1. انتشار فراخوان مقالات و نیز اعلام انتشار نشریات پژوهشگاه و معاونت پژوهشی دفتر در سیویلیکا (www.CIVILICA.com)؛
2. ارسال ایمیل فراخوان و اطلاع‌رسانی در قالب خبرنامه ماهانه پایگاه سیویلیکا به اعضای سایت؛
3. ارسال اخبار و فراخوان‌های مرتبط با نشریات پژوهشگاه در خبرنامه پایگاه بنانیوز و خبرنامه پایگاه فراخوانهای علمی ـ پژوهشی؛
4. نمایه‌سازی مقالات هر شماره از نشریات پژوهشگاه پس از دریافت از دبیرخانه
5. ایجاد موضوع «علوم اسلامی» در دسته‌بندی موضوعی مجلات و قراردادن نشریات پژوهشگاه در این موضوع. 
ایشان در آخر اظهار داشتند که عقد تفاهمنامه با سایر پایگاه‌های استنادی کشور از جمله مگیران، نورمگز، SID و پرتال جامع علوم انسانی در دستور کار این اداره می‌باشد که پس از نهاییشدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.
منبع:
كلمات كليدي : علی جامه داران , تفاهم نامه

تاریخ خبر: 1397/11/23 سه‌شنبه
تعداد بازدید کل: 42 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 43
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما