نسخه آزمایشی
اخبار
 • «معنویت‌گرایی جدید» در راه است!
  پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): به زودی کتاب معنویت‌گرايي جدید (مؤلفه‌های مفهومی، لوازم اعتقادی و نشانه‌های گفتمانی)، تالیف آقای دکتر احمد شاکرنژاد، چاپ و روانۀ بازار نشر می‌شود.
 • حضور فعال پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم
  پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که 3 تا 18 ماه مبارک رمضان در مصلی تهران برگزار می شود، همچون سالیان گذشته شرکت و آثار مکتوب و دیجیتال خود را ارائه می‌کند. حجت الاسلام والمسلمین عبد الرحیم سلیمانی بهبهانی به مناسبت حضور پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسامی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به گفت و گو با ما در خصوص دستاوردهای این پژوهشکده و برنامه های آینده آن پرداخت که متن این مصاحبه را در ذیل می خوانیم:
رویداد ها
آثار علمی

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی

یادداشت ها و مقالات

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی
 • جلسه نقد کتاب «استقلال حوزه علمیه و دولت جمهوری اسلامی ایران»
  پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): اواخر آذرماه، دفتر مباحثات، میزبان دکتر رضا عیسی‌نیا عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگی اسلامی بود. در این جلسه کتاب اخیر دکتر عیسی نیا با عنوان: «استقلال حوزه علمیه و دولت جمهوری اسلامی ایران» مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
 • کرسی نقد کتاب بررسی آثار هماوردنمایان با قرآن در قرن اخیر
  پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): کرسی نقد کتاب «بررسی آثار هماوردنمایان با قرآن در قرن اخیر» با حضور آقایان حجج اسلام دکتر محمدعلی محمدی (مؤلف)، دکتر علی مدبّر (ناقد)، دکتر عیسی عیسی‌زاده (دبیر علمی) و نیز بعضی اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، چهارشنبه ۲۳/۴/۱۳۹۵ در سالن جلسات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار گردید.

یادداشت ها و مقالات
گفتگوهای علمی
گزارش تصویری
[Part_Search]
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما